Odzyskaj świeże spojrzenie z HYLO®-FRESH!


<b>HYLO</b>-FRESH

POMÓŻ SWOIM OCZOM Z KROPLAMI HYLO®-FRESH

KROPLE HYLO®-FRESH NA ZMĘCZONE OCZY

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Codziennie stawiasz czoła nowym wyzwaniom. Jesteś siłą. Niesamowite, wciągające projekty i pasja, życie na pełnych obrotach to dla Ciebie codzienność - satysfakcja i spełnienie. Jednak często cenę za szybkie tempo płacą Twoje oczy. Narażone na zmęczenie - uczucie suchości, pieczenia, piasku pod powiekami czy zaczerwienienie spojówek - zasługują na pomoc. Krople HYLO®-FRESH łagodzą dolegliwości i pomagają zmęczonym, podrażnionym oczom - delikatnie nawilżając przywracają komfort i świeże spojrzenie.

Odzyskaj świeże spojrzenie z kroplami HYLO®-FRESH!

Krople HYLO®-FRESH to idealne rozwiązanie dla tych kobiet i mężczyzn, którzy żyją pełnia życia i szukają szybkiej ulgi dla oczu. Każda butelka HYLO®-FRESH zawiera 300 kropli środka, którego termin zdatności do użycia wynosi aż do 6 miesięcy po otwarciu. Brak środków konserwujących pozwala na stosowanie ich w połączeniu ze szkłami kontaktowymi. Dzięki precyzyjnemu dozownikowi aplikacja kropli jest naprawdę łatwa i przyjemna.

KAŻDY DZIEŃ NIESIE NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI I INSPIRACJE. NIE WARTO ICH PRZEGAPIĆ PRZEZ ZMĘCZONE OCZY.

#swiezespojrzenie #hylo-fresh #hylofresh

>> Sprawdź skład - pełna ulotka dla pacjenta do pobrania <<


Ceny według serwisu ceneo.pl

HYLO®-FRESH w opakowaniu typu COMOD®

System COMOD® firmy URSAPHARM, po prostu genialny, po prostu bezpieczny!

HYLO®-FRESH - nie zawiera środków konserwujących

Kiedy powinno się stosować HYLO®-FRESH ?
Preparat HYLO®-FRESH jest stosowany w celu łagodzenia dolegliwości związanych z podrażnieniem oczu. Podrażnienie i suchość oczu może być wynikiem niekorzystnego wpływu otoczenia, w jakim się przebywa, tj. pracy przy komputerze, suchego klimatu w pomieszczeniu, przeciągów, intensywnego promieniowania słonecznego, obecności kurzu lub pyłków w powietrzu lub noszenia soczewek kontaktowych.

Preparaty ze świetlika (Euphrasia officinalis) są stosowane tradycyjnie już od wieków przy podrażnieniach spojówki, zaczerwienionych i piekących oczach, wzmożonym wydzielaniu łez, obrzękach i zaczerwienieniach powiek lub ich brzegów.

Zastosowanie kropli koi podrażnione oczy i powieki, dostarczając im jednocześnie nawilżenia podobnego do tego, jakie daje płyn łzowy.

Preparat leczy wszystkie objawy będące wynikiem wysuszenia powierzchni oka, np. w wyniku niedostatecznej produkcji naturalnych łez przez organizm.

HYLO®-FRESH poprawia komfort noszenia zarówno twardych jak i miękkich soczewek kontaktowych.

HYLO®-FRESH nie zawiera środków konserwujących i dlatego jest zwykle bardzo dobrze tolerowany. Preparat nie zawiera również fosforanów, co pozwala uniknąć ryzyka powikłań w wyniku powstawania złogów w rogówce.HYLO® EYE CARE - kompletny system nawilżania i pielęgnacji oczu
Odzyskaj świeże spojrzenie z HYLO®-FRESH!

Krople do oczu HYLO®-FRESH to:
- Intensywne i długo utrzymujące się nawilżenie oczu
- Brak środków konserwujących - można stosować łącznie z soczewkami kontaktowymi
- Sterylność przez 6 miesięcy od otwarcia
- Łatwa obsługa wydajnego systemu dawkowania
- Wydajność - butelka zawiera 300 kropli

Wyroby medyczne oznaczone znakiem CE

URSAPHARM Poland sp. z o. o. ul. Malarska 6, 05-092 Łomianki, tel. 22 732 07 90, www.ursapharm.pl, info@ursapharm.pl
URSAPHARM